28 svibnja 2026

zaređalo

jutros opet 10km, ali prema ind. zoni
to mi je celog proleća bio najzgodniji pravac jer nema gužve 
no otkako je upeklo, moram ići na druge strane
postaje pomalo mazohistički
primetio sam da su mi pulsevi malo viši na istom pejsu, odnosno primetio sam da mi je pejs malo manji na istim pulsevima kao juče
nisam zbog toga momentalno postao depresivan ali nisam baš ni zadovoljan
čuj zadovoljan
nije ovaj život smišljen da bi čovek bio zadovoljan
garmin mi je smanjio veodvamaks na nivo od prekjuče, ode onaj 0.1 poen kao da ga nije ni bilo :-(

ne znam gde ću popodne
ne znam ni gde je to groblje gde će biti sahranjen Trener
sahrana je u 13h
piše na plakatu opelo i sahrana, e sad kako će da izgleda to opelo koje po pravilu treba da otpeva neki lokalni pop, obzirom da bi trener metlom po dupetu oterao popa da mu se slučajno pojavio u dvorištu
pa ništa
nećemo mu ni reći da je bio pop

imao sam plan da odem da odnesem vodu onim štencima (troje) koje sam slučajno spazio kada sam išao u Aranđelovac na servis e-bajka
no do tamo ima preko 60km, s tim da ne bih imao gde da dopunjavam bateriju
dakle morao bih svo vreme da doziram nivo podrške, i to bi bogme umelo da bude podosta bolno ako se udruže uspončići, vetar, i sama dužina tojest trajanje

nekih 24 prosek bi bilo pet sati, bogme teško da bih uopšte mogao da razmišljam o Sport nivou
Eco nema smisla ako imaš snage da ideš preko 20 na sat, Tour tu ima nekog smisla, a sve preko toga (Sport, Turbo) izmuze bateriju malo brže i onda pred kraj ostaneš da pregovaraš sa nogama što se pokazalo kao loše tog dana kada sam se vraćao iz Aranđelovca uz jak vetar i kada me je uhvatilo nevreme

Nema komentara:

Objavi komentar