otkako je na intersport sajtu rincon 4 ostao bez veličine 45 1/3 cenu su dodatno snizili na 9600, no dobra vest je da sam ih našao na Đak sport sajtu u mojoj veličini po istoj (staroj) sniženoj ceni od oko 11990.
tako da bih mogao da ih naručim
ili da sačekam da se i tu rasprodaju
možda kolega koji je kupio "tamo" bude prezadovoljan pa ih kupi i "ovamo"
... a clifton 10 su prestale da mi iskaču u oglasima :-/
šta bog želi da mi poruči?
jutros samo 1.2 km šetnje sa psom, rekoh da se pričuvam za popodne
no čim sam seo na biciklu, skontao sam da mi se gotovo nigde ne ide
da li me omamila vrućina i vlaga, nemam pojma
sve bih negde gde je sveže i hladovina ali hajde nađi pravac od 50km u hladovini, nema šanse
tako da sam se vrteo tu puteljcima u kraju kojima sam ređe prolazio, ne bih li bar nešto drukčije ubacio u takozvanu rutinu
obzirom da nisam planirao lidl, na kraju sam svratio u najpoznatiju lokalnu kafanu i kupio dve lepinje sa pretopom i jednu sa pečenjem i pretopom, pa sam usput malo čupkao i podelio sa dva psa koje uvek počastim (oni su tu u domaćinstvu i čuvaju neko seno ili štagod ali volim da ih obradujem jer su navikli samo na suh kruh) a ona sa pečenjem je završila kod lole
obzirom da nisam stavio ciklomaster moraću naknadno da u suunto app utipkam celu trasi i izračunam tačno koliko sam prešao, tipujem da je između 70 i 80km
Nema komentara:
Objavi komentar