uzeo sam da proverim šta mi je pod detaljima o korisniku sačuvao cGpt i dok sam prepravljao nadimak i detalje ponudio mi je da upišem zanimanje.
dok sam razmišljao šta da ukucam, vrtele su se opcije koje sam valjda mogao da potvrdim, a spisak je toliko šarenolik da sam morao da ga prepišem:
slobodni stručnjak za pisanje teksta
fotograf za vjenčanja
profesionalni čuvar mačaka
komercijalni vozač
učitelj/ica u trećem razredu
student stojarstva na sveučilištu waterloo
gastroenterolog
kućni pekar
dizajner interijera
voditelj kućnog vrtića
odvjetnik za obiteljsko pravo
čarobnjak u excelu
mag 10. razine
farmaceutski predstavnik
zbunjujuće je na osnovu čega mi je ovo ponudio, jer je previše "kućnih" poslova pa ne znam kako me je smestio u ulogu kućnog pacova obzirom da sam puno ređe srećan u kući nego napolju.
kako bilo, imam 3 iole spoljna posla i 11 kućnih, što je (više nego) pomalo grozomorno.
s druge strane, možda sam to dobio prema zasluzi.
jutros sam odustao od trčanja u smogu, čekajući bolji trenutak, onda samo otišli sa kučetom da se šetamo sat i po kroz taj isti smog pre nego što se probude bacači petardi.
jutros sam odustao od trčanja u smogu, čekajući bolji trenutak, onda samo otišli sa kučetom da se šetamo sat i po kroz taj isti smog pre nego što se probude bacači petardi.
zatim sam nešto sitno poslovao po kući i kada sam dočekao da se dim raziđe i zavlada sunce, loše sam se na +6° obukao za biciklu (jer sam se obukao za trčanje) pa nisam biciklom ni stigao do bilo kojeg mesta za trčanje, nego sam požurio nazad pod vruć tuš.
ako će cela godina biti kao ovaj prvi dan, može sutra slobodno da dođe 2027. da vidim da li ću imati više sreće.